Nieuwsbrief 19 januari 2018

      Reacties uitgeschakeld voor Nieuwsbrief 19 januari 2018

Beste abonnee,

Het bestuur van de Caritas in onze parochie is dringend op zoek naar nieuwe leden, waaronder een voorzitter. In de meegestuurde nieuwsbrief van de H. Maria Parochie Walcheren leest u er het nodige over. In die nieuwsbrief ook aandacht voor internationale gebedsweek voor de eenheid van de kerken van 21-28 januari 2018. Morgen gaat de actie Kerkbalans 2018 van start. Ook daar leest u meer over en de penningmeester van onze parochie, Fons Toorop, rekent graag op uw medewerking. En afgelopen week spraken pastores en lekenvoorgangers over harmonisatie van de woord- en communievieringen in het gebied ‘Boven de Schelde’.

Veel leesplezier,

Peter Vrancken,
Eindredacteur

2018-01-19-326

Bestanden

Aanmelden bij de nieuwsbrief

Als u hieronder uw emailadres invult, krijgt u de nieuwsbrief wekelijks in uw digitale brievenbus
Email Addres:

Afmelden kan ook:

Email Addres: