Nieuwsbrief 12 oktober 2018

      Reacties uitgeschakeld voor Nieuwsbrief 12 oktober 2018

Beste abonnee,

In de meegestuurde nieuwsbrief van de H. Maria Parochie leest u uitvoerig over een even unieke als emotionele oproep van nagenoeg alle vrijwilligers binnen onze parochie aan bisschop mgr. Jan Liesen, om nu snel de pastorale zorg in het gebied ‘Boven de Schelde’ op orde te brengen.

Verder in deze nieuwsbrief aandacht aan een bijeenkomst van de bijbelgroepen binnen onze parochie. Zij spraken over Maria-iconen. Komend weekeinde wordt er een extra collecte gehouden voor Sulawesi en later deze maand kunt u in Vlissingen weer gebruikte kleding inleveren voor Sam’s kledingactie. Dat en veel meer in nieuwsbrief 366.

Veel leesplezier en een fijn weekeinde.

Peter Vrancken,

Eindredacteur

 

 

 

 

Bestanden

Aanmelden bij de nieuwsbrief

Als u hieronder uw emailadres invult, krijgt u de nieuwsbrief wekelijks in uw digitale brievenbus
Email Addres:

Afmelden kan ook:

Email Addres: