Nieuwsbrief 24 augustus 2018

      Reacties uitgeschakeld voor Nieuwsbrief 24 augustus 2018

Beste abonnee,

 

Komende zondag, 26 augustus, neemt emeritus-pastor Ed Visser in de Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissingen afscheid. Hij is tien jaar werkzaam geweest in onze parochie. In de meegestuurde nieuwsbrief leest u er uiteraard meer over. Bovendien staan we stil bij de steeds verder krimpende pastorale zorg, niet alleen in onze parochie, maar ook in Midden-Zeeland.

 

Verder blikken we in de nieuwsbrief vooruit naar Monumentendag 2018 in Vlissingen, publiceren we een In memoriam na het overlijden van Graab Arkesteijn en leest u een aankondiging van de Caritascollecten, volgend weekeinde in Middelburg en Vlissingen. Dat en veel meer in de nieuwsbrief van deze week.

 

Veel leesplezier gewenst!

 

 

Vriendelijke groet,

 

Peter Vrancken,

Eindredacteur

 

 

 

 

Bestanden