Nieuwsbrief 24 augustus 2018

      Reacties uitgeschakeld voor Nieuwsbrief 24 augustus 2018

Beste abonnee,

 

Komende zondag, 26 augustus, neemt emeritus-pastor Ed Visser in de Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissingen afscheid. Hij is tien jaar werkzaam geweest in onze parochie. In de meegestuurde nieuwsbrief leest u er uiteraard meer over. Bovendien staan we stil bij de steeds verder krimpende pastorale zorg, niet alleen in onze parochie, maar ook in Midden-Zeeland.

 

Verder blikken we in de nieuwsbrief vooruit naar Monumentendag 2018 in Vlissingen, publiceren we een In memoriam na het overlijden van Graab Arkesteijn en leest u een aankondiging van de Caritascollecten, volgend weekeinde in Middelburg en Vlissingen. Dat en veel meer in de nieuwsbrief van deze week.

 

Veel leesplezier gewenst!

 

 

Vriendelijke groet,

 

Peter Vrancken,

Eindredacteur

 

 

 

 

Bestanden

Aanmelden bij de nieuwsbrief

Als u hieronder uw emailadres invult, krijgt u de nieuwsbrief wekelijks in uw digitale brievenbus
Email Addres:

Afmelden kan ook:

Email Addres: