Nieuwsbrief 24 juli 2020

      Reacties uitgeschakeld voor Nieuwsbrief 24 juli 2020

Beste abonnee,

Ik stuur u weer een gevarieerde nieuwsbrief van de H. Maria Parochie Walcheren. Met daarin onder meer een verhaal over de belevenissen van geestelijk verzorger Rens Stobbelaar tijdens de Coronaperiode in het Admiraal De Ruyterziekenhuis. En René Heinrichs verzorgt weer een overweging voor komende zondag, 26 juli. In de nieuwsbrief ook een waarschuwing van een parochiaan, die onlangs werd bekeurd bij onze kerk.

In de nieuwsbrief leest u ook een geactualiseerd overzicht van de momenteel geldende Coronamaatregelen. Reserveren blijft in onze parochie voorgeschreven. En ons pastoresteam wenst u een goede vakantie en een behouden thuiskomst toe. Dit en meer leest u in nieuwsbrief 461.

Veel lees plezier en een fijn weekeinde toegewenst,

Peter Vrancken,
eindredacteur

Bestanden