Verbinding Augustus 2021

      Reacties uitgeschakeld voor Verbinding Augustus 2021

Geachte parochianen en andere belangstellenden voor onze parochie,

 

U krijgt Verbinding toegestuurd. Dit is het nieuwe, maandelijkse medium van de H. Maria Parochie Walcheren. Hiermee slaat het parochiebestuur en ook de parochie een nieuwe weg in.

 

Verbinding richt zich op de activiteiten, ontwikkelingen en het actuele nieuws binnen onze parochie en soms met een uitstapje naar het bisdom Breda. U zult regelmatig door het pastoresteam worden geïnspireerd met overwegingen. Vanuit het parochiebestuur informeren we u over de ontwikkelingen rondom de Onze Lieve Vrouwe kerk in Vlissingen, de Petrus & Pauluskerk in Middelburg en de kapel en toeristenkerken langs de kust. Dit jaar krijgen de missionaire kerk en diverse andere onderwerpen ook specifiek aandacht. U wordt hier de komende maanden over geinformeerd, te beginnen met deze augustus-editie.

 

Hopelijk spreekt Verbinding u aan.

 

Het parochiebestuur